Search
Advertisement
  • Kształt nowoczesnego świata

    Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie znaczenie obecnie odnajduje się w pewnego rodzaju kształtowaniu nowoczesnego społeczeństwa, jak wiedza w odpowiedni sposób wykorzystywana zmienia nas dzięki czemu każdy ma możliwość pewnego współdziałania na bardzo szeroka skalę. Zmiany stają się niejako odpowiedzią na wymagania jakie niesie nam zmieniający się, ale także bardzo szeroko kształtujący się świata. Umiejętne …Read More »
  • Dysplazja rozwojowa stawu biodrowego a usg stawów dziecka – wszystko co musisz wiedzieć

    Dysplazja rozwojowa stawu biodrowego to stan, w którym u niemowląt i małych dzieci staw „kulisty” stawu biodrowego nie tworzy się prawidłowo. Czasami nazywa się to wrodzonym zwichnięciem stawu biodrowego lub dysplazją stawu biodrowego. Usg stawów dziecka to badanie pozwalające ocenić stan zdrowia bioderek u małego dziecka.Read More »

Kosmetyki colostrigen ratunkiem dla skóry

Istnieje wiele metod zachowywania zdrowego wyglądu. Jednym z nich jest korzystanie z kosmetyków o naturalnym składzie. Kosmetyki na bazie mleka klaczy są nie dość, ze naturalne, to jeszcze naładowane niezliczoną ilością enzymów, witamin, składników mineralnych oraz substancji aktywnych, dzięki czemu skóra może długo pozostać młoda i piękna. Siara klaczy jest składnikiem unikatowym, który ma swoje właściwości tylko do 72 godzin po oźrebieniu.

Colostrum- co to jest?

Substancja aktywna w kosmetykach z siarą mleka klaczy to colostrum bovinum. Jest to składnik siary, który zapewnia nowonarodzonemu źrebięciu wszystkie potrzebne składniki odżywcze i pozwala mu się szybko zaadaptować do świata.

Wykorzystuje się go również do leków i kosmetyków. Balsam z mlekiem klaczy działa łagodząco na skórę, kapsułki z siary krowiej oddziałują na ciało od wewnątrz. Regulują pracę naszych narządów oraz sprawiają, że szybciej się regenerujemy.

Colostrum, colostrigen- czy to samo?

Mimo iż nazwy wyglądają łudząco podobnie, są to inne kosmetyki. Mają tę samą bazę, jednak są nakierowane na nieco inne oddziaływanie.

Szerokie spektrum działania sprawia, że mogą być wykorzystywane przez praktycznie każdego. Geneactiv, które produkuje kosmetyki, wypuściło całą linię zawierającą colostrum bovinum. Należą do niej zarówno suplementy, jak i kremy oraz balsamy. Więcej informacji o składnikach aktywnych znaleźć można na stronie producenta

Comments are closed.