Kosmetyki colostrigen ratunkiem dla skóry

Istnieje wiele metod zachowywania zdrowego wyglądu. Jednym z nich jest korzystanie z kosmetyków o naturalnym składzie. Kosmetyki na bazie mleka klaczy są nie dość, ze naturalne, to jeszcze naładowane niezliczoną ilością enzymów, witamin, składników mineralnych oraz substancji aktywnych, dzięki czemu skóra może długo pozostać młoda i piękna. Siara klaczy jest składnikiem unikatowym, który ma swoje właściwości tylko do 72 godzin po oźrebieniu.

Colostrum- co to jest?

Substancja aktywna w kosmetykach z siarą mleka klaczy to colostrum bovinum. Jest to składnik siary, który zapewnia nowonarodzonemu źrebięciu wszystkie potrzebne składniki odżywcze i pozwala mu się szybko zaadaptować do świata.

Wykorzystuje się go również do leków i kosmetyków. Balsam z mlekiem klaczy działa łagodząco na skórę, kapsułki z siary krowiej oddziałują na ciało od wewnątrz. Regulują pracę naszych narządów oraz sprawiają, że szybciej się regenerujemy.

Colostrum, colostrigen- czy to samo?

Mimo iż nazwy wyglądają łudząco podobnie, są to inne kosmetyki. Mają tę samą bazę, jednak są nakierowane na nieco inne oddziaływanie.

Szerokie spektrum działania sprawia, że mogą być wykorzystywane przez praktycznie każdego. Geneactiv, które produkuje kosmetyki, wypuściło całą linię zawierającą colostrum bovinum. Należą do niej zarówno suplementy, jak i kremy oraz balsamy. Więcej informacji o składnikach aktywnych znaleźć można na stronie producenta

  Towary wyglądające jak odchudzające