Panele lvt – ekskluzywność nie tylko w nazwie

Dla wielu ludzi w dzisiejszych czasach remont mieszkania to negatywne skojarzenia, które wywołane są przede wszystkim przysłowiowym bałaganem. Ponadto wynajęcie specjalistycznej firmy remontowej to dodatkowe koszty, na które nie każdego będzie stać. Nic bardziej mylnego. W dobie współczesności bowiem, nie trzeba kuć starych nawierzchni podłogowych, a do tego obciążać domowy budżet dodatkowymi kosztami wynajmu fachowców montujących panele winylowe.

Sama technika układania nowej nawierzchni podłogowej, którą tworzą panele winylowe, nie wymaga ukończenia specjalistycznych kursów. Polega ona bowiem, na odpowiednim dopasowaniu kolejnych elementów podłoża i wygląda niczym układanie puzzli większego rozmiaru. Zastosowanie zamków 2G lub 5G daje możliwość łatwego zatrzasku oraz łatwości ułożenia całości podłoża. Można także stosować technikę montażu na specjalnym kleju, ale i tutaj wystarczy zapoznać się tylko z instrukcją obsługi, a także z przedziałem czasowym zaschnięcia spoiwa montażowego.

Estetyka montażu to jedno, ale liczy się przede wszystkim estetyka wyglądu. Dlatego warto zwrócić uwagę na solidność wykonania, która sprawia wrażenie naprawdę ekskluzywnego produktu. Zresztą sama nazwa, a dokładniej rozwinięcie skrótu panele lvt (Luxury Vinyl Tiles) zobowiązuje do tego, aby swą elegancją, zachwycały na długie lata, a to gwarantuje producent. Doskonała kompozycja kilku warstw tworzy unikalnej jakości produkt, który znajduje zastosowanie w każdej przestrzeni naszego domu, bowiem ich zaletą jest uniwersalność.

Odporność na zarysowania stanowi potencjał w przestrzeni korytarzy czy innych miejsc, narażonych na zwiększone ryzyko zużywalności. Panel winylowy posiada odpowiednie powłoki, które chronią go przed nadmierną wilgocią czy też zbyt dużą ilością wody, co czyni go liderem powierzchni pomieszczeń łazienkowych lub kuchennych. Zaskakujący realizm faktury drewna, dający poczucie ciepła, czy też wyrafinowane kamienne odwzorowanie dla tych, którzy wolą nieco chłodniejsze stylizacje, zachęcają aby zastosować je w sypialniach czy też w salonach.

  Colostrigen – w tabletkach czy w płynie?

Aby przekonać się o wyjątkowości, solidności oraz uniwersalności, jaką zapewniają winylowe panele, wejdź na: https://grupamo.pl/produkty/panele-winylowe-lvt/ i zobacz produkty od światowej klasy liderów tej nowej, ale jakże przyszłościowej formie podłogowej metamorfozy. Intuicyjny design strony pozwoli na łatwe wyszukanie interesującego nas produktu, a szczegółowe informacje pozwolą dokonać właściwego wyboru do odpowiednich pomieszczeń. Bogactwo faktur, wielkości i stylizacji to doskonała przestrzeń na komfortowe planowanie i aranżację.

Jeżeli planujesz remont starej i wysłużonej podłogi, a nie lubisz zbędnego hałasu, wszechobecnego pyłu, a ponadto nie chcesz wyspecjalizowanych ekip remontowych to bezzwłocznie zapoznaj się z rozwiązaniem, jakie dają panele lvt, odwiedź naszą profesjonalną witrynę, dokonaj wyboru na miarę Twoich marzeń i ciesz się doskonałą podłogą na długie lata.