Search
Advertisement
  • W jaki sposób przeciwdziałać schorzeniom bakteryjnym i wirusowym

    Nie wszystkim chorobom możemy zapobiec, ale cała masa tych spowodowanych wirusami oraz zarazkami wcale nie musiała nas dotykać. Jakie działania podejmować po to aby uniknąć zachorowania? Niestety najistotniejszy jest brak higieny, dotyczy to zarówno dzieci jak i dorosłych ludzi. Następnym czynnikiem ryzyka jest także nieodpowiednie odżywianie. Niezachowanie odpowiedniego balansu może doprowadzić do osłabienia ciała, a …Read More »
  • Badania tarczycy

    Gruczoł jakim jest tarczyca odpowiada przede wszystkim za metabolizm naszego organizmu. Odpowiada także za działanie innych narządów wewnętrznych w ludzkim organizmie. Dla jej prawidłowego działania konieczne jest jej badanie co jakiś czas. Powinniśmy przeprowadzać badania tarczycy co najmniej raz na 12 miesięcy. Właśnie w tym czasie powinniśmy przeprowadzić USG tego gruczołu. Badanie tego rodzaju pozwala …Read More »

Filtr kontra czysta woda

Na organizm człowieka składa się wiele czynników. Czy wiesz, że największym z Nich jest woda, gdyż stanowi aż 70%? Jej niedobór potrafi przynieść wiele negatywnych skutków, a to z kolei przekłada się na Nasze samopoczucie. Organizm staje się odwodniony wówczas, gdy zostanie pozbawiony zaledwie 1/5 zawartości wody. W takiej sytuacji często dochodzi do bardzo ciężkiego stanu odwodnienia, co może prowadzić do pozbawienia życia.

Obecność odpowiedniej ilości wody w ciele człowieka niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Ten znakomity płyn wpływa między innymi na poprawę przemiany materii, oczyszczanie organizmu z niepotrzebnych toksyn oraz wszelkich szkodliwych substancji. Dodatkowo jest skuteczny w walce z nadwagą, gdyż zmniejsza poczucie apetytu. Wpływa na nawilżenie skóry, co przekłada się na jej piękny wygląd oraz ułatwia funkcjonowanie osobom zmagającym się z atopowym zapaleniem skóry. Ponadto pomaga dzieciom w wieku szkolnym, gdyż poprawia koncentrację i sprawność intelektualną.

Kobietom w ciąży niesie pomoc w jej odpowiednim utrzymaniu, gdyż nawodnione środowisko jest rzeczą niezbędną dla płodu. Ma swoje zalety, gdy jest spożywana także przez osoby starsze – mocno narażone w tym wieku na różnego rodzaju choroby, ponieważ redukuje powstawanie różnych dolegliwości, związanych z nerkami, sercem, żylakami czy nawet nowotworami, a więc jest potrzeba każdemu – niezależnie od wieku.

Wszystkie te korzyści sugerują, że warto byłoby zadbać o dobrą jakość pitnej wody i zaopatrzyć się np. w innowacyjny filtr do lodówki samsung, gdyż jak wiemy – dzisiaj ciężko dostać ją w czystej postaci gdziekolwiek. Możesz ułatwić sobie to zadanie, korzystając z :https://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html

Filtr do lodówki samsung aqua pure plus to nie zwykła filtracja. To niezwykle dokładne oczyszczanie wody z wszelkich zanieczyszczeń, takich jak: chlor, rdza, grzyb oraz tego, co najgroźniejsze dla człowieka – bakterii z sieci wodno – kanalizacyjnej. Filtr ten działa z potwierdzoną skutecznością – usuwa nawet do 99% nieczystości! Dodatkowo jego żywotność to nie dwa, nie trzy, ale aż 6 miesięcy. Gdy będziesz odpowiedzialny za jego regularną wymianę możesz pozytywnie wpłynąć na żywotność prawidłowego działania lodówki.

Nie musisz martwić się o to, że zapomnisz kiedy ostatnio go wymieniałeś, gdyż współpracuje on z diodowym wskaźnikiem, który odpowiedzialny jest za kodowanie ilości przefiltrowanej wody i przypomnienie Ci o konieczności wymiany filtra na specjalnej nalepce.

Pamiętaj, że jesteś tym, co przyjmujesz do środka – czyli do wnętrza swojego organizmu, dlatego zadbaj o siebie i o to, byś pod ręką zawsze miał zdrową i czystą wodę, a z filtrem samsung auqa pure plus to proste. Wybór należy do Ciebie.

Comments are closed.