Search
Advertisement
  • Kosmetyki colostrigen ratunkiem dla skóry

    Istnieje wiele metod zachowywania zdrowego wyglądu. Jednym z nich jest korzystanie z kosmetyków o naturalnym składzie. Kosmetyki na bazie mleka klaczy są nie dość, ze naturalne, to jeszcze naładowane niezliczoną ilością enzymów, witamin, składników mineralnych oraz substancji aktywnych, dzięki czemu skóra może długo pozostać młoda i piękna. Siara klaczy jest składnikiem unikatowym, który ma swoje …Read More »
  • Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny pilnik do paznokci?

    Osoby, które dbają o własny wygląd bardzo często dużą wagę przykładają także do troski o paznokcie. Niejedna osoba, szczególnie wśród kobiet, zwraca uwagę właśnie na ten niepozorny element ciała.Read More »

Archive for sierpień, 2020

Filtr kontra czysta woda

Na organizm człowieka składa się wiele czynników. Czy wiesz, że największym z Nich jest woda, gdyż stanowi aż 70%? Jej niedobór potrafi przynieść wiele negatywnych skutków, a to z kolei przekłada się na Nasze samopoczucie. Organizm staje się odwodniony wówczas, gdy zostanie pozbawiony zaledwie 1/5 zawartości wody. W takiej sytuacji często dochodzi do bardzo ciężkiego stanu odwodnienia, co może prowadzić do pozbawienia życia. Read the rest of this entry »

Funkcjonalność kontra kurz

Dzieci w bardzo młodym wieku przystosowują się do otoczenia i do warunków środowiska, jakie w Nim panują.

Na pewno nie raz słyszałeś, że czasami nie warto tworzyć przesadnie bariery pomiędzy Twoim maluchem, a otaczającym go brudem, gdyż wówczas nabiera odporności. Niestety, teraz coraz częściej słyszy się o zbyt małym przystosowaniu dziecka do warunków, stąd też doprowadza to do różnego rodzaju alergii wywołanych przez organizm. Jedną z najczęstszych jest ta na kurz. Read the rest of this entry »